O NASNajpiękniejsze suknie ślubne w Warszawie LALA BOWIE

Przed Tobą bardzo ważny moment w Twoim w życiu, w którym pragniesz wyglądać elegancko, kobieco i pięknie. Na pewno zależy Ci również na tym, aby suknia ślubna odzwierciedlała Twój charakter i podkreślała atuty sylwetki. Nasze ślubne atelier w Warszawie to miejsce, w którym znajdziesz wymarzoną suknię. Pracownia LALA BOWIE powstała w odpowiedzi na poszukiwania najpiękniejszych i wyjątkowych sukni ślubnych przez przyszłe Pany Młode z Warszawy i okolic. W zależności od indywidualnych preferencji chcemy zapewnić każdej z Pań poczucie estetyki na wyjątkowym poziomie i takie właśnie są nasze suknie ślubne.

Nasze ślubne atelier zaprasza przyszłe Panny Młode z Warszawy i okolic

Podczas pracy korzystamy z uprzednio wybranych wysokogatunkowych materiałów, tiuli i koronek. Jedna koronka w zależności od projektu może przeobrazić się z delikatnej w bardziej nasyconą, a dzieje się tak pod wpływem ręcznego zagęszczania i zabawy motywami na niej umieszczonymi. Kolekcje sukien ślubnych tworzymy przy zachowaniu stonowanej elegancji oraz w oparciu o najnowsze trendy mody ślubnej, pojawiające się na świecie. Posiadamy duże zróżnicowanie fasonów, aby każda z Pań znalazła coś dla siebie. Kierujemy swoją ofertę do przyszłych Panien Młodych z całej Warszawy.

Szukasz wyjątkowej sukni ślubnej?

Nasze suknie ślubne, powstające w warszawskiej pracowni, szyte są na miarę, a więc bardzo dobrze się układają. Jeśli trzeba, dokonujemy niewielkich modyfikacji sukni, tak aby podkreślić indywidualne piękno każdej figury. Nasze motto to jakość i staranność wykonania. Na suknie ślubne, w zależności od projektu, ręcznie nanosimy wzory z aplikacji koronkowych lub kryształków czy też pereł. Stawiając na pierwszym miejscu indywidualne preferencje każdej z Pań, zajmujemy się również projektami indywidualnymi. Na życzenie naszych Klientek szyjemy zarówno m.in. suknie ślubne z koronki, jak i typu princessa. Z pomocą projektantki Katarzyny Borowej wspólnie możemy stworzyć projekt wymarzonej sukni ślubnej.


Zapraszamy do spełnienia z nami swoich marzeń o najpiękniejszej sukni ślubnej.


/* */